Upravit stránku

GEROtop o Vánocích

Naše firma bude z důvodu dovolených a inventury UZAVŘENA v období 23. 12. 2021 – 3. 1. 2022.

Nový penzion na Šumavě vytápí jak jinak než tepelnými čerpadly

Nově postavený penzion na Šumavě Dvůr Lískový vrch je tvořen dvěma objekty. Jako zdroj jejich vytápění byla vybrána tepelná zemní čerpadla se zemními plošnými kolektory. 

Inovační centrum Svatopeterská vytápí tepelnými čerpadly

Tepelná čerpadla země-voda s vrty nejsou zdaleka jedinou moderní technologií, která slouží v Inovačním centru Svatopeterská v Brně.

Nová super ekologická nemrzka pro tepelná čerpadla země – voda

Na český trh přichází nová vysoce ekologická nemrznoucí kapalina pro primární okruhy tepelných čerpadel země – voda.

Rekonstruujete? Nezapomeňte na tepelné čerpadlo!

Tepelná čerpadla země - voda jsou vhodným zdrojem vytápění nejen pro novostavby. Svou službu odvedou samozřejmě i ve starším domě.

Hledáme kolegu / kolegyni do našeho týmu na pozici Projektant / Technik!!

Podnikáme v perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím odvětví obnovitelných zdrojů energie. Do našeho projekčních oddělení geotermie hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Byty v Nebřenicích vytápěné tepelnými čerpadly přivítají první obyvatelé

Ekologická vesnice Nebřenice u Prahy přivítá letos první obyvatele v nových bytových domech, které jsou vytápěny a chlazeny tepelnými čerpadly. 

Bože, budiž teplo!

7 geotermálních vrtů pro tepelná čerpadla vytápí nově postavený kostel Krista Spasitele na pražském Barrandově. Naše společnost dodávala materiál pro vystrojení primárních okruhů tepelných čerpadel. 

Vyšel nám další článek o tepelných čerpadlech s vrty

Tepelná čerpadla země - voda vytápí a chladí efektivně všechny druhy objektů. Jak fungují třeba v nově postavené sportovní hale? Přečtěte si náš nový článek, jak zemní tepelná čerpadla vytápí a chladí halu v Dolních Břežanech. Celý článek najdete v novém čísle časopisu CHLAZENÍ 1/2021 (str. 21).

Zájem o tepelná čerpadla a dotace vrostl za poslední tři roky na trojnásobek

Za nárůst trendu ve využívání tepelných čerpadel a ostatních obnovitelných zdrojů energie nestojí pouze zájem o ekologii a zelené zdroje energie, ale i státní dotační politika.

"Přijďte" se podívat na e-veletrh z oblasti technických zařízení budov TZBexpo 2021

Rádi bychom Vás pozvali ve dnech 23. - 26. 2. 2021 na naši expozici na e-verzi veletrhu Aquatherm Nitra, největším a vzhledem k nelepšící se pandemické situaci i jediném virtuálním veletrhu v oblasti technických zařízení budov v letošním roce.

Video o výškové budově AZ Tower v Brně, kde vytápí tepelnými čerpadly

Zajímavé video, které prezentuje výškovou budovu AZ Tower v Brně, kde jsme navrhovali systém tepelných čerpadel země - voda založený na energetických pilotech.

Moderní systém vytápění a chlazení LoWaTec je ideální v kombinaci s tepelným čerpadlem

Další ze série článků o našem zajímavém referenčním projektu. Tentokrát se jedná o prodejnu jednoho mezinárodního obchodního řetězce, kde vsadili na efektivitu a moderní trendy ve vytápění a chlazení. 

Přečtěte si zajímavý článek o využití tepelných čerpadel v praxi

Přečtěte si zajímavý článek z dílny společnosti GT Energy o instalaci tepelných čerpadel. Mimochodem na obou projektech se naše společnost aktivně podílela.

Využití tepelného čerpadla jako zdroje chladu je stále aktuálnější

Vzhledem ke stále vyšším teplotám přes letní sezónu vrůstá požadavek na tepelná čerpadla, aby plnila funkci klimatizace. Přečtěte si náš nový článek, který jsme na toto téma publikovali. 

Pojďte se s námi vzdělávat online!

Správný odborník nikdy nespí a samozřejmě ví, že neustálé vzdělávání, je cestou k profesnímu úspěchu. Právě v současné době nastal ideální čas pro načerpání nových informací nebo nějaké to opáčko. 

Nový termín seminářů o trendech ve vytápění a chlazení

Rádi bychom informovali všechny, kdo byli přihlášeni na zrušený seminář v Praze, že náhradní termín byl stanoven na 5. listopadu 2020. 

SDĚLENÍ OBCHODNÍM PARTNERŮM V SOUVISTLOSTI S USNESENÍM VLÁDY ZE DNE 15.3.2020

Děláme vše pro to, abychom za současné situace zajistili zboží a služby, na které jste zvyklí, a aby tak práce na vašich projektech nebyly omezeny.

Semináře o nových trendech ve vytápění a chlazení byly zrušeny

Další seminář v Praze se kvůli šířící se epidemii viru COVID-19 ruší! V případě zájmu vám představíme novinky v oblasti geotermální energie pro menší okruh lidí v nějakém alternativním termínu.