Upravit stránku
08.12.2016
Představujeme vám novinku a to elektronický katalog s příslušenstvím pro tepelná čerpadla s možností nákupu. Hlavním záměrem tohoto projektu je zpřístupnit kompletní přehled našich geotermálních produktů v elektronické podobě a zároveň umožnit zákazníkům pohodlný a intuitivní nákup.

Elektronický Katalog Geotermie s možností nákupu

Představujeme vám novinku a to elektronický katalog s příslušenstvím pro tepelná čerpadla s možností nákupu. Hlavním záměrem tohoto projektu je zpřístupnit kompletní přehled našich geotermálních produktů v elektronické podobě a zároveň umožnit zákazníkům pohodlný a intuitivní nákup.

K jednotlivým produktům v katalogu je možné se dostat z více kategorií, což by mělo vést k tomu, že každý ihned nalezne to, co hledá. Před dokončením objednávky zboží si zákazníci mohou vytisknout nebo uložit výpis zboží pro účely předběžné kalkulace. Celý tento katalog s e-shopem zahrnuje poměrně sofistikovaný slevový systém, který umožňuje udělit individuální slevy na různé produkty. Tyto individuální slevy pak zákazník vidí po své registraci včetně původních cen před slevou.

Pokud jste od nás neobdrželi emailem přístupové údaje do našeho Elektronického Katalogu Geotermie, tak se prosím ZAREGISTRUJTE!  Poté budete kontaktováni naším obchodním zástupcem a budou s vámi sjednány případné slevy a podmínky pro nákup na e-shopu. Nakupovat ale můžete samozřejmě i bez registrace.

Také máte možnost využít stratovací slevu 2% na nákup.

Těšíme se na vaší navštěvu!