Upravit stránku

Pojďte s námi na veletrh Aquatherm Praha 2018!

Zveme vás na 22. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Workshop zaměřený na tepelná čerpadla země-voda

Pátek 15.12. 2017 společnost GEROtop přivítala přední odborníky v oblasti geotermie, zástupce firmy geoENERGIE Konzept GmbH.

Přejeme vám do nového roku hodně štěstí a ještě více úspor díky tepelným čerpadlům!

Děkujeme za skvělou spolupráci a přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce a krásné prožití vánočních svátků. 

Vyplatí se tepelné čerpadlo s vrtem v rodinném domě?

V ESB Magazínu nám vyšel další článek o možnosti využití tepelného čerpadla, tentokrát v malém rodinném domě.

GEROtop vás zve na konferenci o tepelných čerpadlech

Jménem společnosti GEROtop zveme všechny zájemce o problematiku tepelných čerpadel na odbornou konferenci, která nese název Tepelná čerpadla v roce 2018.

Už jste viděli náš nový web zaměřený na vytápění a chlazení průmyslových hal?

Zveme vás na prohlídku našeho zcela nového webu, který je zaměřený na vytápění a chlazení různých typů komerčních objektů a budov. 

Jak skutečně funguje tepelné čerpadlo země-voda?

Přečtěte si náš další článek o fungování tepelných čerpadel země-voda. 

Článek o naší aplikaci tepelných čerpadel v časopise ESB 1/2017

V časopise ENERGETICKY SOBĚSTATČNÉ BUDOVY 1/2017 nám vyšel článek o aplikaci tepelných čerpadel na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. 

Zajímavé projekty z oblasti tepelných čerpadel

Uvádíme přednášku Ing. Tomáše Straky, Ph.D., kde představuje zajímavé referenční projekty členů Asociace pro využití tepelných čerpadel.

Pořádáme další kola seminářů o VYTÁPĚNÍ – CHLAZENÍ - VĚTRÁNÍ

Jsme spolupořadatelem dnes již známého odborného semináře, na kterém vám za nás představíme nejen moderní technologie tepelných čerpadel...

Geotermální energie: prezentace ze seminářů STP

Půda jako zdroj tepla hraje stále velmi důležitou roli při získávání energie. Nejběžnější způsob získávání energie obsažené v zemi a vodě je využití tepelných čerpadel.

15 let na trhu GEOTERMIE a TEPELNÝCH ČERPADEL

Společnost GEROtop letos oslavila výročí 15 let působnosti na trhu potrubních systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel, topení – chlazení, inženýrských sítí a vrtaných studní.

Jak efektivně dopravit teplo od tepelného čerpadla do objektu?

Jednou z aplikací, kde se dopravuje teplo, jsou tepelná čerpadla systém vzduch-voda v tzv. „kompaktním provedení“, kde jsou veškeré komponenty tepelného čerpadla umístěny ve venkovní jednotce a do objektu vede topná voda, případně topný okruh nemrznoucí směsi.

Veletrh AQUA-THERM Praha úspěšně za námi!

Naše společnost se již poněkolikáté zúčastnila věhlasného veletrhu AQUA-THERM Praha 2016. Návštěvníkům jsme zde standardně prezentovali náš nejstarší a hlavní sortiment, kterým je vystrojení primárních okruhů pro tepelná čerpadla a příslušenství pro tepelná čerpadla.